HAKKIMIZDA

Özel güvenlik sektörü hergün büyüyüp gelişerek ülkemizde en önemli istihdam alanlarından biri olmuştur. Sizde "Özel Güvenlik" sektöründe çalışmak istiyorsanız ve özel güvenlikçi personeli olma şartlarını taşıyorsanız hemen eğitim kaydınızı yaptırın.

Akad Özel Güvenlik Eğitim Merkezi

İzmir'deki en eski ve en çok "Özel Güvenlik Eğitimi" veren kurumlardan birisidir.

Şirket Politikamız

Eğitmi kişisel gelişimin temel unsuru kabul ederek, güvenlik sektöründe çalışacak personele "Güvenlik Eğitimi" yanında sektörde iyi bir güvenlikçi olmak için yapılması gereken konular ile donatmaktır.

Eğitim programları sonunda kursiyerlere bol miktarda örnek testler çözdürülerek, Özel Güvenlik Eğitim Sınavlarında başarılı olmaları sağlanmaktadır.

Eğitim merkezimizde kursiyerlerimize çay ve sular ücretsiz olarak verilmektedir.

Eğitim merkezimizden mezun olan öğrencilerimiz, biden aldıkları eğitim ve hizmetlerden duydukları memnuniyet vasıtası ile yıllar boyu sürecek bir aile bağı oluşturmaktadır.

İşbirliği içinde olduğumuz Türkiye'nin değişik illerindeki eğitim kurumları ile öğrencilerimize her ilde yardımcı olabilmekteyiz.

Misyonumuz

Eğitimi yaşamın ve gelişmenin temel öğesi görerek, eğitim konusundaki bilgi ve tecrübelerimizi müşterilerimiz kanalı ile bilinçli bir toplum yaratmaya katkı sağlamak.

Vizyonumuz

Müşterilerimize kattığımız değer ile talep edilen öncü eğitim kurumu olmak.

Değerlerimiz

  • Güvenilir olmak
  • Kaliteli hizmet vermek
  • Müşteri beklentilerini doğru algılamak ve onlara özel çözümler sunmak
  • Sürekli gelişmek